menu
Word Lid
Plaats voor onze jeugd!

in verschillende kranten lezen we dat een Chiro-groep uit Kontich-Waarloos niet op kamp mag gaan in het landelijke Lille. Ook jeugdverenigingen uit andere gemeenten zouden worden geweigerd om hun tenten op te slaan. 
Deze jeugdvereniging ziet op deze manier het hoogtepunt van hun werkjaar in rook opgaan.
Maandenlange voorbereiding om alles op de meest veilige manier te laten verlopen, eindigt in frustratie en ongeloof.
De groep in kwestie heeft alle nodige maatregelen genomen om een onvergetelijk kamp voor hun leden te maken. Alle leiding werd getest op het coronavirus en zijn vooralsnog niet besmet.
Vlaams Belang roept gemeenten op om onze jeugd plaats te geven om op kamp te kunnen gaan. In deze omstandigheden is het meer dan ooit belangrijk dat onze jeugd zich kan uitleven binnen hun vertrouwde omgeving van leiders en leidsters. 

ONTVANG ONZE NIEUWSBRIEF